Центр розвитку підприємництва «ПровідНик»

 

 

В центрі розвитку підприємництва «ПровідНик» фахівцем Костянтинівського міського центру зайнятості проведено тренінг з основ бізнес-планування з використанням платформи ZOOM.
В ході тренінгу безробітні і представники малого бізнесу визначились з пріоритетними галузями економіки регіону, ознайомились з діючими грантовими програмами, обговорили особливості пошуку бізнес-ідей та організації власної справи, розібрались зі складовими доходів і витрат, системами оподаткування, застосування реєстраторів розрахункових операцій тощо. Учасники заходу отримали рекомендації щодо навчання основам бізнесу на online платформі Prometheus та проходження тестування на платформі «Моя професія: Консультаційна мережа».
Учасники заходу ознайомилися з можливістю взяти участь в п’ятиденних навчальних сесіях з формування бізнес-ідей, стартапів та розробки бізнес-планів організованих Програмою 00Н із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Королівства Данії та Японії. Участь у тренінгах – безкоштовна. Програма ООН із відновлення та розбудови миру повністю відшкодовує на період навчання — видатки на проїзд, забезпечення житла (за потребою), харчування, роздатковими матеріалами.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.