Інформаційний вебінар для людей з інвалідністю.

             Напередодні Міжнародного дня інвалідів в рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю у Костянтинівському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний вебінар, який провела фахівчиня відділу активної підтримки безробітних Вікторія Тимченко.

Під час дистанційного спілкування учасники заходу були ознайомлені з електронними сервісами Державної служби зайнятості: «Освітній портал», «Профорієнтаційна платформа», «Електронний кабінет шукача роботи» та «Електронна черга», які максимально доступні для клієнтів служби зайнятості. Також, окрема увага була приділена таким питанням, як соціальні права та гарантії інвалідів, можливість проходження професійного навчання, особливості складання резюме, відерезюме та портфоліо.

У період обмежувальних заходів служба зайнятості впроваджує інноваційні методи роботи та докладає зусиль, щоб максимально можливій кількості громадян надати роботу.

Підбиваючи підсумки проведеного заходу, учасниками відмічено, що кожен отримав корисну інформацію про можливості, які надає служба зайнятості.

 

Контактна інформація:

85110, Донецька обл., м. Костянтинівка, пл.Перемоги 8

Тел. (06272) 2-12-90

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.