Кадровий Резерв України

Випускники Костянтинівського професійного будівельного ліцею прийняли участь в «Акції Випускник – 2020», яку 20 січня  провела фахівець з профорієнтації Костянтинівського міського центру зайнятості.

Профконсультант ознайомила учнів із основними вимогами правильного складання резюме, як подавати інформацію про відсутність досвіду роботи, формуванням Кадрового Резерву України. Окрема увага була приділена такої форми презентації, як відео резюме та портфоліо кар’єрного радника.

Портфоліо кар’єрного радника є новою і креативною формою самопрезентації випускників навчальних закладів які працевлаштовуються вперше. Відео резюме – це короткий ролик, у якому шукач роботи стисло описує свою біографію та професійні навички. Ця онлайн технологія швидкого пошуку і підбору кадрів на запит роботодавців, дає можливість отримати роботу своєї мрії та скоротити шлях до працевлаштування.

Результатом спільної роботи сьогодні стали творчі і цікаві самопрезентації майбутніх фахівців, гарний настрій і підвищення самооцінки молоді. Впевнені, що портфоліо та відео ролики допоможуть нашим випускникам привернути увагу та збільшити свої шанси  щодо працевлаштування.

 

 

 

#   #   #

 

 

Відділ активної підтримки безробітних

Костянтинівського міського центру зайнятості

пл. Перемоги, 8    м. Костянтинівка

Донецька область, Україна, 85110

тел./факс +38(06272) 2-12-90

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.