мітинг-реквієм до дня річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні, 26 квітня 2019 року, відбувся мітинг-реквієм до дня річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.
У заході взяли участь голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, представники громадськості та духовенства.
Голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко згадала про ті трагічні події та висловила слова подяки всім хто пам’ятає та шанує пам’ять тих, хто заслонив своїм тілом нас від масштабної біди 20 століття.
«Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.
Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашого району, назавжди залишаючи у народній пам’яті подвиг бійців з радіоактивним лихом» — зазначила Наталія Виниченко.
Своїми піснями віддали дань пам’яті трагедії солісти РБК «Ювілейний» Дарина Літвінова, Марк Кузнецов та голова Костянтинівської районної громадської організації «Шураві» Володимир Доренський.
Усі присутні вшанували пам’ять загиблих та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.
На завершення мітингу керівництво району, а також інші учасники заходу поклали квіти до Меморіалу пам’яті учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.