Мрій і досягай мети‼

               В рамках заходів з нагоди Міжнародного дня інвалідів 25 листопада Костянтинівським міським центром зайнятості з використанням платформи ZOOM проведено Ярмарок вакансій для людей з інвалідністю.
Відкриваючи Ярмарок вакансій, заступник директора міського центру зайнятості Людмила Князева відмітила, що: «Світова спільнота 3 грудня відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Сьогоднішній захід приурочений саме до цього дня, задля того, щоб особам з інвалідністю надати можливість поспілкуватися одночасно на одній площадці з роботодавцями та знайти роботу відповідно до своїх можливостей».
До проведення заходу долучилися соціальні партнери служби зайнятості, які опікуються питаннями інвалідів: Костянтинівське міськрайонна організація товариства Червоного Хреста, Пенсійний фонд, Бюро правової допомоги, а також представники роботодавців: ПрАТ «Український Бекон», ТОВ «Гведеон», ТОВ «Мегатекс», МПП «Ельва».
Під час заходу учасники мали змогу отримати фахові консультації від соціальних партнерів та служби зайнятості, поспілкуватися з представниками роботодавців, дізнатися про актуальні вакансії, умови праці, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу та інше.
У заході взяли участь понад 20 осіб.
За результатами Ярмарку вакансій 2 особи запрошені на співбесіду безпосередньо на робочі місця задля більш детального ознайомлення з особливостями роботи та прийняття остаточного рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація:

85110, Донецька обл., м. Костянтинівка, пл.Перемоги 8

Тел. (06272) 2-12-90

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.