Нарада — презентація щодо будівництва заводу для знешкодження відходів біологічного походження

12.02.2020 року в Новодмитрівському НВК відбулась нарада — презентація щодо будівництва заводу для знешкодження відходів біологічного походження на території Новодмитрівської сільської ради.

У нараді взяли участь голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов, заступник голови райдержадміністрації Сергій Кальян, представники громадських організацій, Новодмитрівський сільський голова, мешканці с-ща Новодмитрівка.

Під час зустрічі відбулось обговорення проблемних питань, пов’язаних з будівництвом заводу, а саме: економічне обґрунтування необхідності його будівництва та місце будівництва, у зв’язку з розташуванням на цій території масових захоронень людей, розстріляних у роки Другої світової війни.

Було вирішено створити робочу групу з вивчення цього питання та доцільності подальшого будівництва заводу.

Депутат Донецької обласної ради, член постійної комісії з питань екології і природних ресурсів Володимир Поливяний закликав присутніх письмово звернутися до Костянтинівської райдержадміністрації з рекомендаціями щодо доведення побажань до голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка.
В свою чергу, голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов запевнив, що завжди готовий до діалогу та співпраці, всі побажання та зауваження будуть доведені до облдержадміністрації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.