Нова амбулаторія у селі Кіндратівка

Костянтинівський район з робочим візитом відвідав голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної  адміністрації Олександр Куць.

Під час візиту Олександр Іванович ознайомився із побудованою новою амбулаторією загальної практики-сімейної медицини с.Кіндратівка та поспілкувався з головою райдержадміністрації Наталією Виниченко.

Будівництво амбулаторії було розпочато у листопаді минулого року.

На цей проект з державного бюджету виділено 5,1 млн. грн., співфінансування з місцевого бюджету склало 621,88 тис. грн. З обласного бюджету закуплено медичне обладнання на 674,00 тис. грн. Додатково з місцевого бюджету виділено 97,39 тис. грн. за рахунок яких підключено комунікації, інтернет та електропостачання, встановлено жалюзі, закуплено дитячі меблі та меблі для холу.

В амбулаторії люди можуть отримати первинну, паліативну та невідкладну медичну допомогу, отримати довідки та рецепти, пройти лікування у денному стаціонарі та зробити щеплення.

Олександр Іванович зазначив, що будівництво нової амбулаторій — саме той проект, який повинен показати новий стандарт первинної медичної допомоги в сільській місцевості. Таким чином лікарі зможуть в режимі on-line отримати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати результати досліджень пацієнта.

У робочій зустрічі взяли участь: директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергій Натрус, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Колесник, начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яніна Ватуліна, представники підрядних організацій, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ісаков, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, заступник голови районної ради Лариса Степаненко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.