Відділ культури, молоді та спорту

Методичні рекомендації щодо роботи закладів культури

МВС України підготувало ряд рекомендацій для людей, у яких під час самоізоляції є ризик постраждати від домашнього насильстваУправління сім’ї, молоді та масових заходів національно патріотичного виховання облдержадміністрації пропонує розроблені МВС України рекомендації для людей, у яких під час самоізоляції є ризик постраждати від домашнього насильства. За словами заступниці Міністра внутрішніх справ України Катерини Павліченко, кількість дзвінків на «гарячу лінію» і спецлінію «102» на сьогодні не збільшилася. Тому зараз немає підстав говорити, що є зростання таких випадків. Але, до рекомендацій треба прислухатись!

Про нададання квартальної фінансової та бюджетної звітності Костянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Про надання квартальної фінансової та бюджетної звітності районного будинку «Ювілейний» Костянтинівської районної ради

Про надання квартальної фінансової та бюджетної звітності відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Про надання квартальної фінансової та бюджетної  звітності відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Про зміни до паспортів бюджетних програм на 2020 рік

Графік особистого прийому на ІІ півріччя 2019 року

Річний фінансовий та бюджетний звіт ЦСССДМ

Річна фінансова та бюджетна звітність РБК «Ювілейний» Костянтинівської районної ради

Річна фінансова та бюджетна звітність ДЮСШ «Колос»

Річна фінансова та бюджетна звітність відділу культури, молоді, туризму і спорту райдержадміністрації

Консолідована фінансова та бюджетна звітність відділу культури, молоді, туризму і спорту райдержадміністрації

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік

Про затвердження паспорртів бюджетних програм на 2020 рік

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2020 рік

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2020 рік

Про зміни до паспортів бюджетних програм на 2020 рік

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2019 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік

Про надання квартальної фінансової та бюджетної звітності відділу культури, молоді, спорту і туризму

Про надання квартальної фінансової та бюджетної звітності відділу культури,молоді, спорту і туризму

Про надання консолідованої фінансової та бюджетної звітності відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації

Про надання квартальної фінансової та бюджетної звітності ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району

Про надання квартальної фінансової та бюджетної звітності  РБК «Ювілейний»

Про надання квартальної фінансової та бюджетної звітності ЦСССДМ

Фінансова та бюджетна звітність 2018 рік 1011100

Фінансова та бюджетна звітність 2018 рік 1013121

Фінансова та бюджетна звітність 2018 рік 1014060

Фінансова та бюджетна звітність 2018 рік 1014081

Фінансова та бюджетна звітність 2018 рік 1015032

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2018 рік

Консолідована фінансова та бюджетна звітність  2018 року  ч.1

Консолідована фінансова та бюджетна звітність  2018 року ч.2

Консолідована фінансова та бюджетна звітність 2018 року ч.3

Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік

Зміни до паспортів бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік

Фінансова та бюджетна звітність за І квартал 2019 року

Фінансова та бюджетна звітність за ІІ квартал 2019 року

Фінансова та бюджетна звітність за ІІ квартал 2019 року

Консолідований фінансовий та бюджетний звіт за І квартал 2019 року ч.2

Консолідований фінансовий та бюджетний звіт за І квартал 2019 року ч.1

Про надання консолідованої фінансової та бюджетної звітності

Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2019 рік

Про надання ліквідаційної фінансової та бюджетної звітності

Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2019 рік


План заходів до Дня Соборності України в закладах культури Костянтинівського району

 


400 пожежна безпека

додаток пожежна безпека

Лист МЧС Новорчні свята

Пожежна безпека Новорічні свята


Проведення щорічної Всеукраїнської премії «Диво-Дитина».

У травні 2020 року Всеукраїнська премія «Диво-дитина» 12-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.

Основна мета Премії – пошук, вибір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності, дітям-рятівникам.

Номінації Премії.

1)   Найрозумніша дитина — діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина — діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина — діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина — діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина — діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Подробиці на сайті http://divo-dutuna.com.


Відкритий конкурс програм збереження і розвитку елементів нематеріальної культурної спадщини «Жива традиція».

Адміністрація комунальної установи культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури» повідомляє про початок всеукраїнського відкритого конкурсу програм збереження і розвитку елементів нематеріальної культурної спадщини «Жива традиція», організатором якого є Український центр культурних досліджень (УЦКД). Мета конкурсу  — залучення локальних спільнот до репрезентації регіональної культури; підготовка елементів, що можуть претендувати на включення до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини (НКС); привернення уваги до елементів НКС, що не ввійшли до Національного (регіонального) переліку.

До участі запрошуються представники та колективи локальних спільнот, територіальних громад, ОЦНТ, громадських організацій, загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих навчальних закладів тощо. Встановлено п’ять грошових винагород переможцям.

Ознайомитися та залучитися до участі в конкурсі можна за посиланням: http://uccs.org.ua/featured/vseukrainskyj-vidkrytyj-konkurs-prohram-zberezhennia-i-rozvytku-elementiv-nematerialnoi-kulturnoi-spadshchyny-zhyva-tradytsiia/


«Вікі любить пам’ятки»: ілюструй Вікіпедію та змагайся за призи!

З 1 по 30 вересня проходитиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Він має статус найбільшого у світі згідно з Книгою рекордів Гіннеса, і цього року конкурс проходитиме у 30 країнах світу. Учасники української частини конкурсу зможуть завантажити свої фотографії пам’яток України та позмагатися за відзнаки та призи у кількох номінаціях. 

Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» (WikiLovesMonuments) проводиться з метою зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі під вільною ліцензією. Це дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

Узяти участь у конкурсі можуть всі охочі. Для цього слід бути зареєстрованим у Вікісховищі — одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку/и з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища з 1 по 30 вересня, детальніше тут: wlm.org.ua/participation

Фотографії можуть бути зроблені в будь-який час: як під час конкурсу, так і до нього; головне, щоб це були власні роботи. Конкурсний список складається з понад 87 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини України з усіх регіонів України, в тому числі Автономної Республіки Крим і Севастополя.

Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу в цілому,  авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток, та переможцями спецномінацій. Окремо відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті: wlm.org.ua Регламент конкурсу опубліковано за посиланням: Вікі любить пам’ятки 2019/Регламент. Учасники минулорічного конкурсу помітять деякі зміни в нарахуванні балів за світлини у номінації за кількість сфотографованих пам’яток.

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua


Про проведення дослідження

на виконання заходів, визначених

розпорядженням КМУ від 22.05.2019 № 355

 

22 травня 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 355 було затверджено план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами (далі – План заходів), яким визначено заходи для реалізації завдань Концепції, строки їх реалізації, відповідних виконавців та індикатори виконання за кожним із заходів.

На виконання заходів 1 та 2 завдання 1 Плану заходів, а також на виконання завдання  3 плану заходів з реалізації нового етапу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019-2021 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року № 77, Міністерство культури України проводить опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання, розуміння населенням власних культурних прав, щодо вивчення побажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.

Результати дослідження будуть використані під час розробки законопроектів про внесення змін до законів України «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні» та проекту постанови Кабінету Міністрів України щодо затвердження мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

Опитування проводитиметься до 22 липня 2019 року на загальнодержавному рівні шляхом поширення онлайн анкети серед населення.

Онлайн анкета знаходиться за посиланням https://bit.ly/2XMIKEd

У зв’язку з вище викладеним, просимо поширити зазначену онлайн анкету серед жителів вашого міста, району, ОТГ, а також розмістити інформацію на офіційних веб-сайтах і сторінках в соціальних мережах.

 

 


Паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік


За підтримки Міністерства культури України з 15 по 19 вересня 2019 року відбудеться міжнародний семінар «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» з відвідуванням Польщі, Литви та Латвії(програма додається). Мета міжнародного семінару – ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, роботою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів.

Взяти участь у міжнародному семінарі запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, у справах молоді та спорту, соціально-гуманітарної сфери, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За підсумками семінару видаються сертифікати міжнародного зразка у кількості 120 академічних годин.

Просимо поінформувати зацікавлені структурні підрозділи, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських, районних, селищних, сільських рад, співробітників закладів культури, освіти, охорони здоров’я, служб у справах дітей, сім’ї та молоді, ЗМІ про зазначений вище семінар.

Додаткова інформація та реєстрація за телефонами: (044) 400-43-01, (063) 737-40-47, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17, (097) 908-52-28.

Орієнтовна програма міжнародного семінару «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» з відвідуванням Польщі, Литви та Латвії,

15-19 вересня 2019 року

Дата Час Захід
15.09.2019

неділя

07.00 Виїзд з м. Львів (від залізничного вокзалу)
8.30-11.00 Перетин державного кордону Україна-Польща
11.00-23.00 Переїзд у м. Вільнюс (Литовська Республіка)
23.00-23.30 Поселення у готелі
16.09.2019

понеділок

 

8.00-9.00 Сніданок
10.00-10.30 Урочисте відкриття Міжнародного семінару «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» у Сеймасі (Парламент)  Литовської Республіки за участю представників міністерств і відомств, громадських організацій і засобів масової інформації
10.30-11.40 Перша сесія семінару «Сучасний стан реалізації політики у сферах культури, освіти й охорони здоров’я; співпраця органів виконавчої влади та місцевого самоврядування»
11.40-12.40 Екскурсія Сеймасом (Парламент) Литовської Республіки «Становлення незалежності та парламентаризму Литви»
13.00-14.00 Обід
14.00-17.00 Відвідування закладів освіти та/або охорони здоров’я, культури Литви, ознайомлення з досвідом реалізації європейських проектів
17.30-18.30 Вечеря
19.00-20.00 Екскурсія «Вечірній Вільнюс – столиця Великого Литовського Князівства»
17.09.2019вівторок

 

7.00-8.00 Сніданок, звільнення готелю
8.00-13.00 Переїзд у м. Рига (Латвійська Республіка)
13.00-14.00 Обід
14.00-16.00 Друга сесія семінару «Латвійський досвід у реалізації політики у сферах культури, освіти й охорони здоров’я; роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування»
16.00-21.00 Екскурсія «Рига – перлина Балтійського узбережжя», вільний час
18.09.2019середа

 

7.00-8.00 Сніданок, звільнення готелю
8.00-19.00 Переїзд у м. Варшава (Польща)
19.00-21.00 Екскурсія «Старе місто Варшава – місце історичних подій і легенд»
21.30-23.00 Вечеря, поселення у готелі
19.09.2019четвер

 

7.00-8.00 Сніданок, звільнення готелю
8.30-9.00 Підбиття підсумків міжнародного семінару, вручення сертифікатів учасникам міжнародного семінару
9.00-19.00 Переїзд у м. Львів (залізничний вокзал)

Увага! Додаткова інформація та реєстрація за телефонами: (044) 400-43-01, (063) 737-40-47, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17, (097) 908-52-28. Кількість місць обмежена. 


У річницю звільнення Слов’янська та Краматорська відбудеться фест-зустріч «Донеччина зустрічає своїх захисників»

4-5 липня фест-зустріч «Донеччина зустрічає своїх захисників», який відбудеться на горі Карачун м. Краматорськ Донецької області.

Як зазначають організатори ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу», це всеукраїнська акція, спрямована на створення платформи для зустрічі та спілкування ветеранів АТО/ООС, людей, які звільняли міста від бойовиків і продовжують захищати Україну нині з мешканцями Донецької області.

А також обміну інформацією та проектами, які існують в Україні для демобілізованих учасників російсько-української війни. Крім того захід спрямований на патріотичне виховання молоді в Донецькій області. Аби малеча бачила своїх захисників, спілкувалася з ними, дізнавалась правду про події, які відбуваються в країні.
Метою заходу є об’єднання ветеранів АТО з усієї України, військових психологів, громадських діячів та активістів, представників влади та громад для відзначення нового для Донеччини свята, що покликане створити новітню традицію та поєднати усіх громадян, які боролись за територіальну цілісність та суверенітет України та прагнуть розвивати та оновлювати Україну та Донеччину.

5 липня 2014-ого року українська армія звільнила міста Слов’янськ і Краматорськ, відповідно розблокувала гору Карачун, яка розташована майже посеред цих міст, і де протягом всієї окупації цієї місцини наші армійці утримували свої позиції.Донецька ОДА сприятиме розвитку вітчизняного книговидання

З метою створення сприятливих умов для видання і розповсюдження вітчизняної книговидавничої продукції в Донецькій облдержадміністрації  прийматимуться заявки для формування плану замовлення видавничої продукції за рахунок коштів обласного бюджету.

До плану замовлення включаються видання, що висвітлюють актуальні теми в контексті історії регіону, сприяють розвитку культури, освіти, науки, зміцненню науково-технічного та інвестиційного потенціалу держави, інтеграції України до європейського та світового співтовариства, вихованню підростаючого покоління, видання для дітей та юнацтва, видання національно-патріотичного спрямування, музична література, довідкові та інформаційні видання. Також включаються презентаційні видання та приурочені до відзначення знаменитих, пам’ятних дат у житті країни та області, до ювілеїв видатних постатей Донеччини, іміджеві видання, книги-переможці всеукраїнських та обласних літературних конкурсів.

Заявки приймаються як від самих авторів, так і від громадських об’єднань, творчих об’єднань тощо.

Макет видання разом з заявкою, кошторисом, рецензією або відгуком направляються у паперовому та електронному вигляді на адресу департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) та на електронну адресу (e-mail: 00342@dn.gov.ua) з позначкою «Підтримка книговидання».

В заявці має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів),укладача (укладачів), представника юридичної особи, актуальність видання, його значущість.

Комісія розглядатиме пропозиції, що надійдуть до 30 травня поточного року та прийматиме відповідне рішення. Заявки, які надійдуть після 30 травня, будуть розглядатися у наступному році.


Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 30 червня до 9 липня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Італії, Франції, Монако, Австрії, Угорщини, Словаччини.

Метою поїздки є створення умов для особистісного і соціального розвитку української молоді, інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, формування соціальної мобільності, розширення світогляду.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами:
067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.

міжнар.поїздка


СТАРТУЄ ПРОГРАМА ОСОБИСТІСНОГО ТА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ МОЛОДІ «ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ»

Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні продовжують реалізацію програми «Державотворець».

Національний етап цьогорічної програми відбуватиметься з 29 травня по 7 червня.

Учасники програми мають:

  • бути громадянами України;
  • вільно володіти українською мовою;
  • на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років;
  • мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення;
  • досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі.

Найактивніша молодь з усієї України матиме можливість дізнатися, як працюють органи державної влади, бізнес-сектор, засоби масової інформації та громадську діяльність. Учасники зможуть отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

Для участі в програмі заповнюй реєстраційну форму до 1 травня 2019 рокуhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdw2U35X4G9TVpNrrqENTvaD1_XR3FSPo3v4TAbFOCf7vvCLg/viewform

Проїзд, проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів.

За додатковими запитаннями звертайтеся до:

  • Романа Краснопольського (0958828356);
  • Оксани Шахової (0678558978).

Міжнародний семінар

«Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів з 10 по 18 серпня 2019 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії (програма додається).

Взяти участь у міжнародному семінарі запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, громадських організацій, гуманітарної сфери й інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За підсумками семінару видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами:                    044-400-43-01, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 097-908-52-28, 050-447-49-68,  093-214-64-17.

Орієнтовна програма культурно-освітньої поїздки 10-18 серпня 2019 року

 

Дата Час Захід
10.08.2019

субота

7.00 Виїзд з м. Львів (від залізничного вокзалу)
8.30-17.00 Перетин державного кордону Україна-Польща.

Переїзд до м. Варшава (Польща)

17.00-19.00 Екскурсія «Столиця Польщі  – місто королівських резиденцій, музики Шопена та неповторної атмосфери»
19.00-21.30 Вечеря, вільний час
21.30-22.00 Поселення у готелі
11.08.2019

неділя

7.00-8.00 Сніданок, звільнення готелю
8.00-14.00 Переїзд до м. Гданськ (Польща)
14.00-15.00 Обід
15.00-19.00 Екскурсія «Гданськ – Золоті ворота  й архітектурний ансамбль Польщі,», вільний час, поселення у готель
19.00-22.00 Знайомство учасників міжнародного семінару. Перша сесія семінару «Сучасний стан реалізації політики у сфері культури, освіти й охорони здоров’я», вільний час
12.08.2019

понеділок

7.00-8.00 Сніданок, звільнення готелю
8.00-10.30 Друга сесія семінару «Реформування сфери культури, освіти й охорони здоров’я: тенденції та перспективи розвитку», звільнення готелю
10.30-13.00 Відвідування закладів освіти та/або закладів культури, Музею медицини Гданського медичного університету
13.30-15.30 Обід, вільний час
15.30-16.00 Переїзд у морський порт м. Гданська
16.00-18.00 Відправлення комфортабельним паромом (кораблем) у Швецію– країну світових казок, легенд, морського повітря та скандинавської витонченості. Ніч на паромі (каюти), працюють ресторани та розважальні заклади
13.08.2019

вівторок

7.00-9.00 Сніданок на паромі
12.00 Прибуття парому у морський порт м. Нюнесхамн (Швеція)
12.00-13.00 Переїзд до м. Стокгольм (Швеція)
13.00-19.00 Екскурсія «Королівський Стокгольм – місто на воді». Ознайомлення з системою охорони здоров’я, освіти, культури Швеції, вільний час
19.00-21.00 Поселення у готель
14.08.2019

середа

7.00-8.00 Сніданок, звільнення готелю
8.00-16.00 Переїзд до м. Осло (Норвегія)
16.00-19.00 Екскурсія «Осло – столиця норвезького Королівства, земля вікінгів, місто-фіорд».

Ознайомлення з системою охорони здоров’я, освіти, культури Норвегії, вільний час

19.00-21.00 Вечеря, вільний час
21.00-22.30 Поселення у готель
15.08.2019

четвер

7.00-8.00 продовження додатку

Сніданок, звільнення готелю

8.00-13.00 Переїзд до м. Гетеборг (Швеція)
13.00-16.00 Екскурсія «Атмосфера морського шведського міста Гетеборг – столиця західного узбережжя», вільний час
16.00-19.30 Переїзд до м. Хельсінборг (Швеція)
19.30-21.30 Вільний час, прогулянки вздовж узбережжя протоки або старим містом Хельсінборг
21.30-22.30 Поселення у готель
16.08.2019

п’ятниця

7.00-8.00 Сніданок, звільнення готелю
8.00-10.00 Переїзд до м. Копенгаген (Данія)через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересунському мосту – чудо інженерної думки естакад і конструкторських рішень
10.00-15.00 Екскурсія «Копенгаген – столиця Данії – місто казок, легенд і королівських пригод».

Ознайомлення з системою охорони здоров’я, освіти, культури Данії, вільний час

15.00-19.00 Переїзд у морський порт м. Карлскруна (Швеція)
20.00-21.00 Відправлення комфортабельним паромом (кораблем) у Польщу. Ніч на паромі (каюти), працюють ресторани та розважальні заклади
17.08.2019

субота

6.30-7.00 Сніданок
7.30 Прибуття паромом у морський порт м. Гдиня (Польща)
7.30-18.00 Переїзд до м. Краків (Польща)
18.00-19.00 Вечеря
19.00-22.00 Екскурсія «Величний Краків – місто польських королів»
22.00-22.30 Поселення у готель
18.08.2019

неділя

7.00-8.00 Сніданок
8.00-9.00 Підбиття підсумків міжнародного семінару, вручення сертифікатів учасникам міжнародного семінару, звільнення готелю
9.00-19.00 Переїзд до м. Львів, проходження державного кордону Польща-Україна
19.00 Приїзд у м. Львів (залізничний вокзал)


За підтримки керівництва Костянтинівської райдержадміністрації та Костянтинівської районної ради 22 березня 2019 рокув рамках виконання плану роботи відділу культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівськоїрайдержадміністрації на березень 2019 рокупроведенотематичний захід «Роздуми про поезію» до Всесвітнього дня поезії, 150-річчя з дня народження Л.Українки та 205-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в конференц-залі філії РБК «Ювілейний».

Метою даного заходу було ознайомити молодь з Всесвітнім днем  поезії, вдосконалювати  навички виразного читання на пам’ять творів різних жанрів, відомих митців поезії, розвивати творче мислення, уяву, уміння аналізувати прочитане, виховувати любов до поезії, «почуття часу», точність та влучність слова. Мати можливість поспілкуватись з поетами рідного краю.

На цьому заході були присутніпоети Михайло Мілян, Олена Донченко, Світлана Худолій, Анатолій Сущев та інші.

Також були присутні бібліотекарі Іванопільської, Білокузьминівської, Торської таМарківської сільської бібліотеки, школярі закладів загальної середньої освіти району.

Кількість учасників склала близько 58 осіб.

 


Паспорта бюджетної програми

 


План роботи відділу культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської райдержадміністрації на 2019 рік


Розпорядження голови райдержадміністраціх від 07.12.2018 № 633 «Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань охорони культурної спадщини на території Костянтинівського району»


УВАГА!!!

ДЛЯ МЕШКАНЦІВ КОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Перелік суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству,які діють на території Костянтинівського району

Відділ культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської райдержадміністрації (85113, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул.Вітебська, буд.7,   raiokit@i.ua, Казімір В.В., (06272) 2-33-04);

Костянтинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (85102, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, буд. 156, 25109531@mail.gov.ua, Балабаніц В.В., (06272) 2-77-23);

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Костянтинівського району Донецької області (85102, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул.6-ого Вересня, буд. 10, 25759045@ gmail.gov.ua, Нікітенко Т.І.,  (06272) 6-45-76);

Служба у справах дітей Костянтинівської райдержадміністрації (85102, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156, konstrssd@ukr.net, Тарасова О.В., (06272) 2-99-01);

Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації (85102, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156, 02142661@mail.gov.ua, Костомарова Н.А., (06272) 2-12-31);

КП «Костянтинівський районний ЦПМСД» (85150, Донецька область, Костянтинівський район, селище Клебан-Бик, вул. Шкільна, буд.6, krcpmsp@ukr.net, Ліхтейнштейн Н.Б., (06272) 2-07-31);

Костянтинівський ВП Бахмутського відділення поліції ГУНП Головного управління в Донецькій області (85102, Донецька обл., м. Костянтинівка,  вул. Злагоди, буд. 2,  mailto:dimkonst@i.ua, Сорока І.М., 102).

спеціалізована  служба підтримки постраждалих осіб

Мобільна бригада соціально — психологічної допомоги Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» (85102, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156, Кононенко М.В., керівник-психолог, е-mail: 25109531@mail.gov.ua, тел. 0933108217, 0993666328).

 


Графік особистого прийому начальника відділу культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської райдержадміністрації на І півріччя 2019 року:

паспорт бюджетной программы

На виконання Указу ПрезидентаУкраїни від 22.03.2002 р. № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості» з 1 листопада 2018 року по 25 лютого 2019 року оголошується щорічний Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням.

1-й етап– з 1 по 30 листопада 2018 року в загальноосвітніх,професійно-технічних, позашкільних навчальних закладах, ПСМНЗ, художніх школах та студіях,зарезультатами якого визначаються по одному переможцю в кожній номінації;

2-й етап — з 1 по 31 грудня2018 року–в районних центрах і містах обласного підпорядкування (проводиться серед переможці 1-го етапу), за результатами якого визначаються по три переможці в кожній номінації;

3-й етап — з 10 по 31 січня 2019 року — в обласних центрах,Автономній  Республіці Крим, містах Києві та Севастополі (проводиться серед переможців 2-го етапу)за результатами якого визначаються по п’ять переможців у кожній номінації;

4-й (підсумковий) етап — з 10 по 25 лютого 2019 року- у столиці України місті Київ. Всеукраїнське журі Конкурсу підбиває підсумки та визначає по 27 переможців  у кожній номінації (серед учнів випускних класів (курсів) визначається не більше 6 переможців).

Інформуємо, що переможці 2-го етапу Конкурсу у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво» надсилають по 3 роботи із кожної номінації до 10 січня 2019 року в Донецький обласний навчально-методичний центр культури.

Рекомендуємо подавати роботи учасників Конкурсу в експозиційному вигляді для виставкових форматів.

Враховуючи значущість проведення цього мистецького заходу, просимо оформити належним чином супровідні документи, а саме:

  • витяг з протоколу спільного засідання журі (відповідно до п3.3 Положення) на офіційному бланку;
  • списки переможців 2-го туру Конкурсу по кожній номінації окремо (див. дод. 1).

Творчі роботи з поміткою

«Всеукраїнський конкурс учнівської творчості» надсилаються за адресою:

84301, м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 63-а

Донецький обласний учбово-методичний центр культури

Додаток


 

13 жовтня 2018 року відбулася календарна гра чемпіонату Донецької області з футболу серед команд 2006-2007 і 2008-2009 р.н.

ДЮСШ «Колос» Костянтинівський район — ДЮСШ м. Дружківка.

Старша група 2006-2007 р.н. — 0:0.

Молодша група 2008-2009 р.н. — 4:0.

За 2006-2007 р.н. була рівна гра, з невеликою перевагою у 2 таймі нашої команди. Якість гри низька.

Що стосується молодшої групи 2008-2009 р.н., то наша команда знову повністю переграла суперника. Рахунок повинен був бути набагато більшим. Якість показаної гри влаштовує. Рухаємося далі і впевнено лідируємо в своїй групі!

Дякуємо всім за гру!


15 жовтня 2018 року на полі зі штучним покриттям пройшла Відкрита першість Костянтинівського району з міні-футболу серед команд 2010 року народження і молодше, присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва.
ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району — з Україною та футболом в серці.
У змаганнях приймали участь команди: ДЮСШ «Колос-1» Костянтинівського району, ДЮСШ «Колос-2» Костянтинівського району,ДЮФК «Шахтар» м.Добропілля,ДЮФК «Шахтар» м.Білецьке таФК «Тор» м.Слов’янськ.
Команди привітали начальник відділу культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської районної державної адміністрації Вікторія Казімір та директор ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району Ігор Жарков.
Командам побажали яскравих перемог і щоб захищали честь і гідність України своїми спортивними досягненнями)))
Турнір пройшов у цікавій та позитивній обстановці.
Організатори та учасники отримали задоволення від гри.
Малюки багато імпровізували, результат не стояв на чолі кута. Перше — це щирий футбол.
Дякуємо всім учасникам свята футболу.
І звичайно окрема подяка батькам і вболівальникам за підтримку!


11 жовтня 2018 року діти з багатодітних сімей Костянтинівського району взяли участьв обласному фестивалі-конкурсі «Таланти багатодітної родини»у м. Дружківка, в приміщенні Палацу культури «Етюд».

Організаторами фестивалю є департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації. На Донеччині цей захід відродився після 5-ти річної перерви. Участь взяли 63 талановиті дитини з багатодітних родин Донецької області.

Учасники нашого району проявили себе у номінації музичне виконання: (Лиженко Михайло та Яків, Кіндратівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Костянтинівського району ), зайняли 2 місце. Богатирьова Анна (Білокузьминівська ЗОШ) представила свої роботи у номінації образотворче мистецтво. Вона отримала диплом учасника, квіти й аплодисменти глядачів. Не обійшлося і без групи підтримки. З метою підтримати учасників,Білокузьминівська сільська радаорганізувала поїздку делегації від Костянтинівського району.

 


Оголошення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання


29 серпня 2018 року у м. Костянтинівка на футбольному майданчику зі штучним покриттям відбулася товариська зустріч наших «Колосят» з дружньою командою (молодшим її складом 2009-2010 р.н.) «Фортуна».
По грі всі гравці проявили прагнення до перемоги, але, на жаль, не всі показали бійцівський характер і проявили невпевнену гру.
Результат: 3:2 невпевнена перемога наших хлопчиків.
Будемо зустрічатися частіше і зміцнювати характер команди.
Приватне спасибі легендарному тренеру Ігнатенко В.М. і нашому рідному складу!

 


Наказ «Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2018»

Паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

24 серпня 2018 року у м.Краматорськ (парк Олександра Пушкіна) делегація Костянтинівської райдержадміністрації взяла участь в обласному заході із нагоди відзначення 27-ої річниці незалежності України, у рамках якого відбулася виставка фото-зон «Мальовнича Україна».
Виставку «Три козаки» від Костянтинівського району представляв інноваційний центр розвитку для молоді та дітей «Хвиля» Білокузьминівської сільської ради та відділ культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації.


14 серпня 2018 року Неміш Марина Валентинівна, бібліотекарРБК «Ювілейний» Костянтинівської районної ради та Кілко Любов Вікторівна, завідувач філії «Клуб-музей історії Костянтинівського району» РБК «Ювілейний» Костянтинівської районної ради були присутні на обласному семінарі за темою: «Виявлення, ідентифікація та документування елементів нематеріальної культурної спадщини на території Донецької області»,  який відбувся у відділі культури і туризму Добропільської райдержадміністрації(м. Добропілля).


11 серпня за сприянням Районного будинку культури «Ювілейний» відбулось святкування Дня села Маркове Костянтинівського району, якому виповнилося 111 років. На заході була присутня голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталя Михайлівна Виниченко, яка привітала мешканців села зі святом, розповіла про перспективи майбутнього розвитку громади та побажала усім миру,добра та злагоди.
Марківська громада,від мала до велика, під керівництвом сільського голови Лаврухіної В.В. та працівників закладів культури, брала активну участь у підготовці та проведенні свята. Саме тому,концертна програма вийшла яскравою та насиченою.
На святі відзначили привітаннями та подарунками старожилів села, новонароджених, спонсорів,молодят та подружжя — ювілярів, а також талановиту та спортивну молодь. Майже трьох годинний концерт, завдяки цікавим номерам колективів художньої самодіяльності та окремим виконавцям Марківської громади,а також ансамблю «Водограй’Калинівського СК пролетів за мить і завершився частуванням усіх присутніх смаколиками та танцями до пізньої ночі.
Хочеться висловити велику подяку усім тим,хто приймав участь у проведенні свята. На власному прикладі ви довели, що АКТИВНА ГРОМАДА — КВІТУЧЕ СЕЛО!


Наказ «Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2018 рік»

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік

 


 

Мінкультури оголошує про початок прийому заявок на здобуття премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини у 2018 році
Премія за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини (далі – Премія) присуджується фольклористам, етнографам, дослідникам, науковцям, збирачам-ентузіастам, фольклорним колективам, солістам (вокалістам, інструменталістам та танцюристам), майстрам-викладачам та керівникам дитячих творчих шкіл народних художніх промислів (далі — претенденти), які своєю діяльністю сприяють виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей українського народу.

Премія присуджується на конкурсних засадах щороку в грудні місяці у розмірі двадцять тисяч гривень.

Кількісний склад учасників колективу, який претендує на здобуття Премії, не може перевищувати 10 осіб.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються до Міністерства культури України професійними творчими спілками та асоціаціями, закладами культури, закладами освіти і науки, культурно-мистецькими та громадськими організаціями.

На здобуття Премії до 01 жовтня 2018 року разом із супровідним листом подається клопотання про присудження Премії у довільній формі, до якого додаються:

·         матеріали, що засвідчують творчий доробок претендента у вигляді фото, аудіо — або відеозаписів (на електронних носіях інформації), друкованої продукції;

·         ксерокопії рецензій та публікацій у засобах масової інформації;

·         рекомендаційні листи (за наявності);

·         характеристика та фотокартка претендента;

·         копії документа, що посвідчує особу, та документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) претендента. У разі коли претендентом є колектив, подається копія документа, що посвідчує особу, та документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) його керівника;

·         згода на обробку персональних даних (відповідно до вимог статті 6 Закону України «Про захист персональних даних»).

Документи претендентів надсилаються на адресу Міністерства культури України:  вул. Івана Франка, 19, м. Київ, 01601, з поміткою «Премія з нкс».

Днем висунення претендента на здобуття Премії вважається день реєстрації у Міністерстві культури України супровідного листа з вищезазначеними документами.

У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним у цьому Оголошенні, а також  якщо їх подано після 01 жовтня 2018 року,  такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

У разі усунення недоліків документи може бути подано до Мінкультури повторно до 01 жовтня 2018 року.

Контактні дані: (044) 235-22-33, Божко Інна Борисівна


 Одним із завдань відділу культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської райдержадміністрації є реалізація державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

Так, 12 липня 2018 року з міста Костянтинівка було організовано направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до ТОВ Курортне об’єднання «Сонячний берег», який розташований в оригінальному природному куточку, на узбережжі Чорного моря смт. Сергіївка Одеської області. Від Костянтинівського району направлено 9 дітей (8 дітей із дитячого будинку сімейного типу та 1 дитина з прийомної сім’ї).

Протягом 21 дня діти братимуть участь у змаганнях на узбережжі моря, екскурсіях тощо.

Бажаємо дітям веселих канікул та незабутніх вражень!

Чекаємо на подальшу співпрацю з департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації щодо отримання путівок на оздоровлення та відпочинок!


Фестиваль української культури

[/vc_column_text]

До свята Івана Купала традиційно в с. Немиринці Житомирської області проходив Всеукраїнський фестиваль «Купальські роси».

Організатори цього дійства запросили всіх бажаючих взяти участь та залучитися до магії купальської ночі.

Розпочалося свято 6 липня та закінчилося у ніч на Івана Купала 7 липня. У програмі свята відбулося відкриття парку, пройшли виставки робіт ковальського та гончарного мистецтв, концертні програми, театралізоване дійство, повітряне шоу та багато іншого.

За оцінкою організаторів, приїхали майже 50 тисяч гостей, серед яких 27 послів та консулів і віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

Цього року художні колективи Костянтинівського району Донецької області, а саме: народний аматорський вокальний ансамбль «Калина» Предтечинського СБК (керівник Сорока О.М.) та аматорський ансамбль «Роздолля» Кіндратівського ЦКтаД (керівник Загребельський М.М.) представили Донеччину своїми вокальними номерами. Костянтинівський район вже вдруге радує публіку фестивалю своїми яскравими та професійними номерами. Артистів зустріли вдячні глядачі бурхливими оплесками.

У цьому році у ярмарку народних товарів взяв участь і наш новоспечений, але вже досить іменитий «куркуль» Сергій Свириденко.  Господарям та гостям фестивалю дуже сподобалися м’ясні сиров’ялені та сирні смаколики із натуральних продуктів.

Ця поїздка стала можливою завдяки Костянтинівській райдержадміністрації, Костянтинівській районній раді, відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації, районному будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради.

Усім велика шана та подяка!


4 липня працівники відділу культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської РДА та Районного будинку культури «Ювілейний»  приєднались до Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників», присвяченої звільненню Слов’янська, Краматорська та інших міст Донбасу від проросійських бойовиків, та відвідали Карачун FEST (м. Краматорськ, гора Карачун).
Організаторами є: Міністерство молоді та спорту України, ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» та ГО «Труханівська Січ — Коло.медіа» за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації , Центру допомоги учасникам АТО, Центру підтримки ветеранів АТО та їх родин «Поруч».

Ця всеукраїнська акція сприяє створенню платформи для зустрічі та спілкування у неформальній дружній атмосфері ветеранів АТО зі всієї України з мешканцями Донецької області.
Захід ставить на меті об’єднання ветеранів АТО, громадських діячів та активістів, військових психологів, представників влади та громади для відзначення щорічного для Донеччини свята, що покликане поєднати усіх людей, які боролись за територіальну цілісність та суверенітет України та прагнуть розвивати та оновлювати Донеччину.
Це також можливість обмінятися інформацією, дізнатися про те, які проекти існують в Україні для демобілізованих учасників АТО.За підтримки керівництва Костянтинівської райдержадміністрації та Костянтинівської районної ради 27.06.2018 року, в рамках урочистих заходів, присвячених Дню Конституції України та Дню молоді в Україні, в селі Іванопілля Костянтинівського району РБК «Ювілейний» провів XXVIІІ районний фестиваль естрадної музики «Літній вернісаж».

Головною метою фестивалю є популяризація та підтримка розвитку естрадної творчості.
Основні завдання фестивалю:
•виховання у громадян почуття патріотизму, любові до рідного краю, української культури, популяризація творчості українських виконавців;
•розвиток творчих контактів між колективами та їх керівниками;
•виявлення та підтримка молодих талановитих самодіяльних творчих колективів, окремих виконавців;
•підвищення професійної майстерності і кваліфікації керівників творчих колективів та виконавців.
Цьогоріч темою фестивалю стала «Музична премія 2018». Понад 30 талановитих артистів та колективів Костянтинівського району змагалися між собою у шести номінаціях. Почесне жюрі, начальник відділу культури, молоді, спорту і туризму Казімір В.В. та директор районного будинку культури “Ювілейний” Іваніна М.Г., обирали найкращих. Всі переможці та лауреати конкурсу отримали цінні подарунки та оригінальні дипломи у вигляді музичної пластинки. Почесним лауреатом стали гості фесту — неодноразові переможці всеукраїнських та обласних конкурсів — зразковий театр танцю “Надежда” з м. Дружківка.
Всіх учасників та гостей фестивалю зі святом привітало керівництво району — заступник голови Костянтинівської райдержадміністрації Ісаков О.І та заступник голови Костянтинівської районної ради Степаненко Л.М.
В рамках фестивалю проходила молодіжна спортивно-інтелектуальна гра-квест «Я маю право!», присвячена Дню Конституції України. Три команди змагалися між собою у знанні історії України, юридичних термінів і прав та обов’язків громадян України. Кожен учасник квесту був нагороджений дипломом та подарунками.
Для всіх охочих під час фесту працювала цікава фото-зона, виїзна торгівля смаколиками, виставка декоративно-прикладної творчості та розваги для дітей. Зі своїми смачними та запашними товарами завітав на свято і переможець конкурсу Український Донецький куркуль, житель села Іванопілля, Сергій Свириденко (“Козацьке подвір’я”).
Завершився фестиваль святковою запальною дискотекою просто неба.29 червня 2018 року у м. Костянтинівка на футбольному майданчику зі штучним покриттям пройшла відкрита першість з міні-футболу, в рамках циклу відкритих районних спортивно- розважальних видовищних заходів «Спортивне майбутнє», присвячених Міжнародному дню захисту дітей та Дню Конституції України. Цикл заходів тривав з травня по червень і сьогоднішні змагання стали заключною точкою. Запекла боротьба відбувалась між 8 командами, які приїхали з різних куточків Донецької області. На початку гри спортсменів привітав заступник голови Костянтинівської районної ради Степаненко Лариса Миколаївна та директор ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району Жарков Ігор Володимирович. Організаторами фестивалю стали: ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району, відділ КМСТ Костянтинівської райдержадміністрації та Районний будинок культури «Ювілейний», при підтримці Костянтинівської райдержадміністрації та районної ради.

Змагання проходили між учасниками 2008-2009 року народження. Не дивлячись на спекотну погоду та 9 годин запеклої боротьби між командами, місця у турнірній таблиці розподілились таким чином:

7-8 місце розділили між собою команди ДЮФК «Фортуна» та ДСК «Юність» м. Костянтинівка;

6-5 місце розділили між собою команди ДЮФК «Шахтар» м. Добропілля та ДЮСШ » Шахтар» м. Білецьке;

4 — команда «Ніка» -Олександрівка;

3 — ФК «Уголек» Білозерське;

2 — ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району;

1 — ДЮСШ м. Вугледар.

Кращий воротар — Кравченко Віталій (ДЮСШ «Колос»). Кращий бомбардир — Реміга Олександр (ДЮСШ м. Вугледар). Кращий гравець — Савчук Тімур (ДЮСШ м. Вугледар).

Команди, які посіли призові місця, були нагороджені медалями, грамотами та кубками. Усі інші отримали солодкі призи від Костянтинівської районної ради. Дякуємо усім, хто приймав активну участь у підготовці свята спорту. Бажаємо молодим спортсменам нових успіхів та перемог.З 25 червня у м. Скадовськ Херсонської області проходив фінальний етап Всеукраїнської першості з футболу АПК «Колос» України під девізом «Хто ти майбутній олімпієць» серед команд 2004-2005 р.н.

Пошуки юних олімпійців завершились 30 червня 2018 року нагородженням переможців, призерів та учасників Всеукраїнських спортивних змагань під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з футболу серед дівчат та юнаків 2004-2005 років народження на ПОГ НСБ «Скадовськ» Громадської організації «Всеукраїнського ФСТ «Колос».

На закритті змагань були присутні Олімпійська чемпіонка , Заслужений майстер спорту з легкої атлетики Самоленко Тетяна, головний тренер збірної України серед дівчат U-15 Сапронов Сергій, директор ЦШВСМ «Колос» Апайчев Олександр, заступник директора ЦШВСМ «Колос» Тараненко Дмитро, директор ПОГ НСБ «Скадовськ» Пасічник Леонід, інструктор-методист ЦШВСМ «Колос», головний суддя змагань, Шевченко Яна.

Сапронов Сергій поздоровив переможців з завойованими почесними першими місцями, призерам побажав успіхів у наступних змаганнях, учасникам віри в свої сили та завзяття на тренуваннях, тренерам терпіння в далеко не легкому ділі виховання футболістів та професійного росту в майбутньому.

 

Отже, команди серед дівчат та юнаків посіли наступні місця:

 

Дівчата:

І місце – «Розточчя» Львівська обл.;

ІІ місце – «Ковельчанка» Волинська обл.;

ІІІ місце – «Колос» Херсонська обл.;

4 місце – «Стрибіжанка» Житомирська обл.;

5 місце – «Колос» Івано-Франківська обл.;

6 місце – «Кобра» Луганська обл.;

7 місце – «Маяк» Рівненська обл.;

8 місце – «Дніпро» Дніпропетровської обл.

 

Юнаки:

І місце – «Колос» Донецька обл. (тренер Крайній Є.В. та представник Кіріка С.Г.);

ІІ місце – «Таврія» Запорізька обл.;

ІІІ місце – «Ніка» Херсонська обл.;

4 місце – «Темп» Хмельницька обл.;

5-8 місце – «Маяк» Рівненська обл.;

«Колос» Кіровоградська обл.;

«Колос» Вінницька обл.;

«Штурм» Чернігівська обл.;

9 місце – «Гадяч» Полтавська обл.;

10 місце – «Пулини» Житомирська обл.;

11 місце – «Єланець» Миколаївська обл.;

12 місце – «Солоницівка» Харківська обл.;

13 місце – «Колос» Тернопільська обл.;

14 місце – «Колос» Чернівецька обл.

 

Дякуємо Скадовську за гарне свято футболу, відпочинок на березі Чорного моря.

Також відзначаємо гарну роботу суддівського корпусу змагань.

До зустрічі у наступному році!


АФИША

Приглашаем на выездные фестивали по городам Украины с концертной программой, ПРИУРОЧЕННОЙ КО ДНЮ РОЖДЕНИЯ ЛЕГЕНДАРНОГО МУСЛИМА МАГОМАЕВА (эстрадный и оперный певец, композитор, Народный артист СССР).  Участие бесплатно.  Все участники получают диплом участника фестиваля. Фестиваль проходит в форме эстрадного шоу.  Исполнение вокалистов — в живую, в сопровождении фонограммы  —  носители  флешка (не кассета и не мр3) .  Номинации:

   -Вокальный – соло, ансамбль.

-Хореографические  жанры: современный,  эстрадный, фольклорный (танцы народов мира), бальный, спортивный.

В фестивале могут принимать участие самодеятельные певцы – солисты, хоры, вокальные и инструментальные ансамбли различных составов, авторы – композиторы, театральные, хореографические коллективы. Возраст участников не ограничен. Участникам присваивается звание Лауреата и дипломанта конкурса по трем номинациям:

— лучший коллектив;

— лучший солист – исполнитель;

— лучший автор – композитор.

Для участия в фестивале необходимо представить  заявку: тел.   (+38 ) 063-589-19-21, 097-596–83- 90, 095 – 346 — 21- 39.

  Е – mail :  0635891921@ukr.net

ДЕНЕЖНЫЕ ПРИЗЫ (по зрительским симпатиям):  1 МЕСТО – 10 ТЫСЯЧ ГРИВЕНЬ, 2 МЕСТО -9 ТЫСЯЧ, 3 МЕСТО -8 ТЫСЯЧ, 4 МЕСТО -7 ТЫСЯЧ, 5 МЕСТО -6 ТЫСЯЧ, 6 МЕСТО -5 ТЫСЯЧ, 7 МЕСТО -4 ТЫСЯЧИ, 8 МЕСТО -3 ТЫСЯЧИ, 9 МЕСТО -2 ТЫСЯЧИ, 10 МЕСТО  -1 ТЫСЯЧА.

                         ГАЛА КОНЦЕРТ 17 АВГУСТА 2018 г.

Организуем выездную торговлю по всей Украине, в каждом городе по 1 дню — фестивали «культура народов мира»,  для демонстрации культуры, национальных традиций, кулинарии,  этнических костюмов и песен,  предоставим на оценку для  жителей и гостей города…Каждый участник сможет приготовить свои национальные блюда  и выставить на продажу….   


22 червня відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим берестовчанам у Другій світовій війні, присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Важко усвідомлювати, що з кожним роком  ветеранів залишається все менше та ми пам’ятаємо кожного з них поіменно і низько схиляємо голови перед їх подвигом.

На заході були присутні голова Костянтинівської районної ради ветеранів Тамара Резніченко, працівники районного будинку культури «Ювілейний» та відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації,  студенти ВП «Костянтинівський технікум» ЛНАУ.


За підтримки керівництва Костянтинівської райдержадміністрації та Костянтинівської районної ради 15 червня 2018 року в  будівлі актового залу районного будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради Донецької області було розміщено інформаційно — просвітницькі стенди «УПА- відповідь нескореного народу».

Вона розповідає про антинацистський фронт українських націоналістів, про те, як ОУН включилась у боротьбу з нацистською Німеччиною, за яких умов розглянула повстанську армію, яким був масштаб її воєнних дій проти окупантів та якими були антиповстанські операції нацистів у відповідь, які втрати понесли націоналісти в цьому протистоянні. Світлини та документи, зокрема з німецьких архівів,мап, які розміщено на стендах, розвінчують поширені міфи про УПА.

В період експонування філією №2 «Клуб-музей історії Костянтинівського району» організовані оглядові екскурсії для учнівської та студентської молоді.

 


За підтримки керівництва Костянтинівської райдержадміністрації та Костянтинівської районної ради 15 червня 2018 року о 10.00 в будівлі актового залу районного будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради Донецької області відбулося урочисте привітання медичних працівників Костянтинівського району до професійного свята Дня медичного працівника. Гостей заходу привітали заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман і заступник голови районної ради Лариса Степаненко та відзначили Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації та районної ради.
Святкова програма була насичена різноманітними та яскравими виступами художніх колективів Костянтинівського району.


Травень і перша половина червня для клубу-музею історії Костянтинівського району філії РБК «Ювілейний» традиційно гаряча пора. Тут проводяться екскурсії для школярів і студентів з метою патріотичного виховання та змістовної організації дозвілля підростаючого покоління.

13 червня у Філії РБК “Ювілейний” була проведена оглядова екскурсія залами музею історії Костянтинівського району для дітей Новодмитрівського НВК. Діти з  цікавістю слухали розповідь про історію становлення і розвитку Костянтинівського району. А коли їм дали власноруч випробувати на ділі деякі предмети повсякденного вжитку селян початку минулого століття, то малеча була просто у захваті. Закінчилася екскурсія обговоренням побаченого і переглядом сучасних дитячих мультфільмів у конференційній залі закладу.

З


06 по 08 червня 2018 року проходив фінальний етап з греко-римської боротьби першості України з АПК «Колос» «Хто ти майбутній Олімпієць» у м. Берегово Закарпатська область. Костянтинівський район посів ІІ командне місце відділення греко-римської бротьби ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району СК «Бросок» с.Торське та с.Софіївка тренер Вепренцов Д.Ю.
Щиро вітаємо команду та тренера із зайнятим призовим місцем!


Районний будинок культури “Ювілейний” інніціює створення та проведення нового районного фестивалю нематеріальної культурної спадщини “Фольк-фест “ОБРЯДОВА ДЕФІЛЯДА”.
8 червня робоча група з підготовки до фестивалю провела три виїзних засідання у Білокузьминівському ЦКтаД, Марківській сільській бібліотеці та у Віролюбівському СБК. Працівники РБК збирали інформацію про народні обряди та традиції святкування весілля, притаманні сільській місцевості Донеччини.
Фестиваль нематеріальної культурної спадщини буде проводитися з метою збереження та популярізації української культури, фольклорної спадщини, розвитку аматорського мистецтва, відродження і популярізації самобутніх традицій, звичаїв, обрядів населених пунктів Костянтинівського району, розширення культурних зв’язків між громадами району.


7 червні в таборі у Новодмитрівських козачат справжнє свято. Свято літа, сонця, радості, щастя, посмішок та запальних танців. А цей позитив вихованцям та вихователям подарували працівники районного будинку культури «Ювілейний». Найбільше дітям сподобався «Пірат», якого взагалі не хотіли відпускати.

Наприкінці заходу діти отримали солодкі подарунки та подякували за подароване їм свято.


Сьогодні у таборі «Росавка» Софіївського НВК особливий день! На свято завітало багато гостей – це були голова Костянтинівської райдержадміністрації – Наталія Виниченко, заступник голови Костянтинівської райдержадміністрації – Вікторія Лоцман та працівники районного будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради.
Росавчата разом з працівниками РБК «Ювілейний» вирушили у подорож до «Галявини щасливого дитинства»,на якій дітей зустріли казкові герої, вони з дітьми провели активні ігри, запальні танці, конкурси. Діти теж продемонстрували свої таланти у театральному мистецтві, показавши музичну казку «Рукавичка» та запальний флешмоб «Чіка-Ріка».
В кінці святкової подорожі діти отримали солодкі подарунки, зробили фото напам’ять.
Всі учасники дійства залишилися у гарному та бадьорому настрої і з нетерпінням чекають наступної подорожі по «Країні щасливого дитинства».


31.05.2018р. в таборі відпочинку «Дивосвіт» на базі Куртівського НВК для вихованців табору було організовано конкурсно-розважальну програму до Дня захисту дітей «Ключ від літа» від відділу культури, молоді, спорту і туризму КРДА. Діти активно приймали участь в іграх, естафетах, виявляли свої здібності в розгадуванні загадок. На святі були присутні казкові гості Карамелька і Пірат, які привітали дітей зі святом і подарували солодощі.
Закінчився день усмішками дітей, які поверталися додому в піднесеному настрої та в очікуванні наступного дня. Адже все цікаве ще попереду!


Вперше за останні двадцять років 28 травня на території Костянтинівського району Торської сільської ради на трасі «Лелеки» пройшли регіональні змагання з мотокросу. Спортивний захід проходив під патронатом голови Костянтинівської райдержадміністрації Наталії Виниченко та Дружківського міського голови Валерія Гнатенка. Сотні жителів Костянтинівського району та м.Дружковка, м.Костянтинівка та м.Краматорська зібралися щоб підтримати учасників гонки. Десятки професійних спортсменів та мотоциклістів-аматорів прибули на змагання. Вразило різноманіття техніки, яка була представлена мотоциклами різної потужності та квадрациклом. Валерій Сергійович та Наталія Михайлівна привітали учасників змагань та побажали гідно пройти трасу та перемогти найсильнішому. Від організаторів змагань спортсменів пригостили запашними короваями, а діти подарували запальний танець та випустили кульки у небо.  Головний суддя змагань Анатолій Чуприна оголосив про початок змагань. Спортивний захід було озвучено працівниками Районного будинку культури «Ювілейний»Костянтинівської районної ради.


Команда державних службовців Костянтинівської райдержадміністрації взяла участь у другому етапі – фінальних змагань спартакіади серед збірних команд державних службовців Донецької області, який відбувся 24 травня 2018 року в місті Слов’янську. Команда державних службовців взяла участь з таких видів спорту: волейбол, теніс настільний, шахи, шашки. Склад збірної команди – 12 осіб. Серед тринадцяти команд, які взяли участь у спартакіаді, Костянтинівський район посів 9 місце.


Делегація Костянтинівського району долучилася до обласних заходів, присвячених Дню Європи в м. Покровськ. У заході взяли участь усі міста, райони та об’єднані територіальні громади Донеччини, які представляли культуру та традиції країн Європи. Гостями від Костянтинівського району стали голова райдержадміністрації Наталія Виниченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ісаков, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман та заступник голови районної ради Лариса Степаненко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Костомарова, працівникі районного будинку культури «Ювілейний». Організатори обласного свята мали на меті познайомити мешканців області з країнами ЄС, які стали ближче до нашої держави. Саме тому, кожна делегація з 28 міст та районів Донеччини повинна була презентувати одну з цих країн. Протягом дня на площі ім. Шибанкова працювали намети, де всі бажаючі могли ознайомитись із національним вбранням, скуштувати національні страви. Але родзинкою заходу стала справжня карнавальна хода та концерт.  В цьому році на святі Костянтинівський район презентував країну ЄС — Нідерланди. Намет Костянтинівського району був оформлен в стилі ресторану, під назвою «Ван Гог», на честь знаменитого нідерландського художника-постімпресіоніста Вінсента Виллема Ван Гога. Картини художника прикрашали стіни намету, інтер’єр доповнювали вироби районних майстрів, а столи прикрашали стравами національної кухні України та Нідерландів.  На святі були присутні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, Почесний консул Республіки Болгарія в Україні Сергій Желєв та Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану, а також Командувач об’єднаних сил Сергій Наєв. Очільник області Павло Жебрівський відкрив свято та звернувся до присутніх з вітальним словом. «Сьогодні надзвичайно важливий день. Вся Україна та Європа святкує День Європи. Україна – це і правда Європа. І коли ми говоримо, що сонце України сходить на Донеччині, це трошки не правильно – сонце Європи сходить на Донеччині! Сьогодні Україна та Донеччина стоїть на захисті людських, європейських цінностей. І безумовно, тільки європейський шлях потрібен Донеччині та всім нам», – підкреслив Павло Жебрівський. Павло Жебрівський разом з гостями оглянув намети країн ЄС, де проходили презентації страв національної кухні. Гості свята мали можливість взяти участь у конкурсно-розважальних програмах для дорослих та дітей, придбати смаколики та пам’ятні сувеніри. Феєричним завершенням святкування Дня Європи у Покровську став щедрий музичний подарунок для жителів і гостей міста – концерт легендарної української групи «Воплі Відоплясова» та його незмінного соліста Олега Скрипки.


Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік АНКЕТА-ОПИТУАННЯ_ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК посилання на анкети. Анкета для дітей: https://docs.google.com/forms/d/1uNQzi8oTMvYo0us3LoFSXAzQC5tIp4cCDODXVueCTSY/edit Анкета для батьків: https://docs.google.com/forms/d/1vzOzXpePIAASp4nq4aCnL64HvuLGHzhDrSGGyz_MktQ/edit https://docs.google.com/forms/d/1uNQzi8oTMvYo0us3LoFSXAzQC5tIp4cCDODXVueCTSY/edit https://docs.google.com/forms/d/1vzOzXpePIAASp4nq4aCnL64HvuLGHzhDrSGGyz_MktQ/edit

[/vc_column][/vc_row]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.