Привітання голови РДА із святом останнього дзвоника

Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!

 

Від  імені райдержадміністрації та від себе особисто щиро вітаю всіх вас зі святом  останнього дзвоника!

Завершення навчального року для молодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися сил після плідної праці в Країні Знань.

Хочеться зазначити, що у ці складні часи керівництвом району приділяється велика увага закладам освіти.

1 вересня, для вас дорогі діти, запрацювала Нова українська школа. Для всіх перших класів нашого району придбано мультимедійне обладнання, сучасні меблі  та дидактичний матеріал.

Покращено матеріально-технічну базу закладів освіти району на загальну суму майже 3 млн.грн., а саме придбано:  3 лінгафонних кабінети, 2 комп’ютерних класи, 3 мультимедійних комплекси, 1 мобільний комплекс, обладнання для харчоблоку для всіх шкіл, меблі для класів. До нового навчального року 2019-2020 планується ще придбання комп’ютерного та мультимедійного обладнання на загальну суму 3,5 млн.гнр.

За участь у олімпіадах, обласних та всеукраїнських конкурсах, наукових лабораторіях учнівській молоді  виплачуються одноразові стипендії. У цьому році виплачено стипендій  58 обдарованим учням на загальну суму  41,1 тис.грн.  Також вчителі, учні яких отримають на ЗНО 178 балів і більше, будуть заохочені.

Сьогодні ми маємо 7 претендентів на отримання відзнаки золота медаль «За високі досягнення у навчанні»  (6 – Новодмитрівський НВК, 1 – Марківська ЗОШ).

Шановні батьки! Ви також мали помітити, що незважаючи на всі труднощі сьогодення район працює і розвивається. Вводяться в експлуатацію нові водопровідні башти, проводяться заходи з енергозбереження на об’єктах соціальної сфери, реалізуються проекти із зовнішнього освітлення вулиць, ремонту ФАПів, будівництва молодіжних центрів. З початку року відремонтовано 3,5 тис. кв.м доріг.

Наш район – наша гордість, тому райдержадміністрацією вживаються заходи щодо покращення добробуту його мешканців.

 

Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які сьогодні прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Відсьогодні ви йдете у доросле життя, де  на вас чекають нові вершини та нові досягнення. Будувати своє майбутнє ви розпочали ще тут, у рідній школі. Отримані знання це ваше безцінне багатство і воно буде слугувати вам усе подальше життя.   Бажаю, щоб кожен випускник зробив правильний вибір, здійснив свою мрію і продовжував навчання в обраному напрямку.

Мої вітання, моя подяка батькам, педагогам, вихователям.

Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях.

Нехай  цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день!

 

Голова Костянтинівської

райдержадміністрації                                                                    Наталія Виниченко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.