Про розподіл природного газу

Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних, послуг (далі — НКРЕКП), від 24.12.2019 установлено з 01.01.2020 для суб’єктів господарювання тарифи на послуги з розподілу природного газу.

Враховуючи, що законодавством передбачено надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, у тому числі послуга з постачання та розподілу природного газу, з метою забезпечення надання громадянам соціальних гарантій на послугу з розподілу природного газу 09.01.2020 в приміщенні Мінсоцполітики відбулася нарада за участю представників НКРЕКП, державного підприємства „Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України’1 (далі — ДП ЮЦ).

За результатами наради Мінсоцполітики доручило:

  • ДП ЮЦ доопрацювати програмне забезпечення у частині передбачення можливості нарахування громадянам житлових субсидій та пільг на послугу з розподілу природного газу виходячи із соціальних, нормативів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06,08.2014 № 409 „Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (зі змінами), та затверджених тарифів;
  • НКРЕКП довести до відома суб’єктів господарювання про необхідність надання органам соціального захисту населення до 20.01.2020 інформації про ціну на газ і тарифи на послугу з транспортування природного газу в січні 2020 року для нарахування пільг і житлових субсидій на послугу з розподілу природного газу.

За інформацією ДП ЮЦ, доопрацьоване програмне забезпечення буде надано структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для проведення у лютому п. р, нарахувань пільг і житлових субсидій на послугу з розподілу природного газу, у тому числі за січень п. р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.