Проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області — 2019».

У Донецькій області вже стало доброю традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року № 120/5-19, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області» ініціюють проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області — 2019».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Пропонуємо взяти участь у реалізації заходів щодо проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області — 2019»  і в строк до           01 червня 2019 року надати пакети документів, передбачені умовами конкурсу,  у паперовому вигляді (за адресою: м.Краматорськ, вул.Ярослава Мудрого, 48-а, 3-й поверх, Центр розвитку малого і середнього підприємництва Донецької торгово-промислової палати, з поміткою «Конкурс «Підприємець року»).

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу економічного розвитку і торгівлі Костянтинівської райдержадміністрації за тел.(06272)2-11-67

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.