Економічний та соціальний розвиток району

Д И С Л О К А Ц І Я підприємств роздрібної торгівлі по Костянтинівському району 

У Донецькій області вже стало доброю традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року № 120/5-19, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області» ініціюють проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області — 2019».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Пропонуємо взяти участь у реалізації заходів щодо проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області — 2019»  і в строк до           01 червня 2019 року надати пакети документів, передбачені умовами конкурсу,  у паперовому вигляді (за адресою: м.Краматорськ, вул.Ярослава Мудрого, 48-а, 3-й поверх, Центр розвитку малого і середнього підприємництва Донецької торгово-промислової палати, з поміткою «Конкурс «Підприємець року»).

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу економічного розвитку і торгівлі Костянтинівської райдержадміністрації за тел.(06272)2-11-67


Захист прав споживачів

Законодавство у сфері захисту прав споживачів:

 

Закон України «Про захист прав споживачів»: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 №217-р «Про схвалення Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року»:http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/217-2017-%D1%80

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року»: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-planu-zahodiv-z-realizaciyi-koncepciyi-derzhavnoyi-politiki-u-sferi-zahistu-prav-spozhivachiv-na-period-do-2020-roku

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/833-2006-%D0%BF

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 №667 «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів»: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/248464285

 

Зразки скарг про порушення законодавства про захист прав споживачів:http://www.consumer.gov.ua/


Формування ради регіонального розвитку

За результатами засідання обласної Ради регіонального розвитку, яке відбулося 29 листопада у Краматорську,  а також на виконання Указу Президента України від 06 грудня 2018 року № 412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» розпочинається формування та обговорення перспективного плану розвитку Костянтинівського району на 2019-2021 роки.

До плану увійдуть ключові проекти з розбудови місцевої інфраструктури та соціальних об’єктів, які матимуть пріоритет у наступні три роки.

Звертаємося до усіх, кому не байдуже майбутнє нашого району: долучайтеся до цієї роботи та надавайте свої пропозиції!

Для цього слідкуйте за анонсами проведення заходів з обговорення перспективного плану та беріть у них безпосередню участь!


В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року проводиться національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі — МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

  • аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
  • надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
  • презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у конференції запрошуються представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Місце проведення конференції — «Авангард — Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького). Початок роботи конференції — о 10.00.

Реєстрація учасників — з 9.00.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2EAupT6.

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73; e-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа — Бедзай Олег Миколайович).