Економічний та соціальний розвиток району

Виставково-ярмаркова діяльність

Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2020 році

Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2020 році

Соціальне підприємництво

Соціальна відповідальність бізнесу

Департамент економіки облдержадміністрації інформує про початок реєстрації українських малих та середніх підприємств в секторі продуктів харчування та органічної продукції до участі в бізнес делегації Торгової місії до Швеції та Данії, яка проходитиме         з 17 по 22 листопада 2019 року.

Місія організована Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України».

Метою торгової місії є створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширення присутності компаній на ринку Швеції та Данії

через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами.

Пріоритет надаватиметься виробникам органічних продуктів харчування, зернових культур, меду, кондитерських виробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід і продуктів їх переробки, чаю, кави.

Програма торгової місії включатиме індивідуально організовані бізнес-зустрічі з

потенційними партнерами, заплановані іноземним консультантом, вивчення та аналіз
торгових можливостей Швеції та Данії на місці та рекомендації щодо виходу на

локальний ринок, візити на локальні підприємства, супермаркети, магазини тощо для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

До відбору допускаються компанії, які брали участь в торгових місіях, організованих ЄБРР в рамках ініціативи ЄС ЕШВішпєбз, не більше двох разів.

Десять компаній буде обрано до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору.

Відповідність критеріям відбору, подробиці, умови участі та реєстрація — за посиланням: http://bit.lv/TMSweden.

Реєстрація на участь у місії відкрита до 14 серпня 2019 року.


Д И С Л О К А Ц І Я підприємств роздрібної торгівлі по Костянтинівському району 

У Донецькій області вже стало доброю традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року № 120/5-19, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області» ініціюють проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області — 2019».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Пропонуємо взяти участь у реалізації заходів щодо проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області — 2019»  і в строк до           01 червня 2019 року надати пакети документів, передбачені умовами конкурсу,  у паперовому вигляді (за адресою: м.Краматорськ, вул.Ярослава Мудрого, 48-а, 3-й поверх, Центр розвитку малого і середнього підприємництва Донецької торгово-промислової палати, з поміткою «Конкурс «Підприємець року»).

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу економічного розвитку і торгівлі Костянтинівської райдержадміністрації за тел.(06272)2-11-67


Захист прав споживачів

Законодавство у сфері захисту прав споживачів:

 

Закон України «Про захист прав споживачів»: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 №217-р «Про схвалення Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року»:http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/217-2017-%D1%80

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року»: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-planu-zahodiv-z-realizaciyi-koncepciyi-derzhavnoyi-politiki-u-sferi-zahistu-prav-spozhivachiv-na-period-do-2020-roku

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/833-2006-%D0%BF

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 №667 «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів»: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/248464285

 

Зразки скарг про порушення законодавства про захист прав споживачів:http://www.consumer.gov.ua/


Формування ради регіонального розвитку

За результатами засідання обласної Ради регіонального розвитку, яке відбулося 29 листопада у Краматорську,  а також на виконання Указу Президента України від 06 грудня 2018 року № 412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» розпочинається формування та обговорення перспективного плану розвитку Костянтинівського району на 2019-2021 роки.

До плану увійдуть ключові проекти з розбудови місцевої інфраструктури та соціальних об’єктів, які матимуть пріоритет у наступні три роки.

Звертаємося до усіх, кому не байдуже майбутнє нашого району: долучайтеся до цієї роботи та надавайте свої пропозиції!

Для цього слідкуйте за анонсами проведення заходів з обговорення перспективного плану та беріть у них безпосередню участь!


В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року проводиться національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі — МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

  • аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
  • надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
  • презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у конференції запрошуються представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Місце проведення конференції — «Авангард — Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького). Початок роботи конференції — о 10.00.

Реєстрація учасників — з 9.00.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2EAupT6.

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73; e-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа — Бедзай Олег Миколайович).