У Краматорську відбулось засідання Громадської ради при ДонОДА

У Краматорську відбулось засідання Громадської ради при ДонОДА
9 грудня у Краматорську відбулось чергове засідання Громадської ради при облдержадміністрації.
В ході засідання обговорили питання щодо внесення змін до Регламенту та Положення про громадську раду, затвердили склад постійних комітетів громадської ради. Також обговорили питання щодо забезпечення діяльності громадської ради при облдержадміністрації.
Окрім цього свою роботу громадська рада зосередила на планах на 2018 рік.
Обговорили питання щодо стану дитячої ендокринології у Донецькій області.
У засіданні громадської ради взяли участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Добряк та в.о. директора департаменту інформаційної та внутрішньої політики Людмила Биченко.
Сергій Добряк звернувся до присутніх з вітальним словом та передав вітання з Днем волонтера від голови Донецької ОДА. «Як колишній голова Ясинуватської РДА, населені пункти якої знаходяться на лінії зіткнення, я знаю, як багато значить допомога волонтерів, громадськості для армії та місцевому населенню», — зазначив Сергій Добряк.
Окрім цього, він повідомив гарну новину – облдержадміністрація надасть приміщення для роботи комітетів та правління громадської ради у новій будівлі на Олекси Тихого, 6.
Також до членів громадської ради звернулась Людмила Биченко, яка розповіла про плани подальшої спільної роботи з розвитку громадянського суспільства в області та взагалі про співпрацю з громадською радою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.