У Святогірську планується побудувати олімпійську базу

У Святогірськуплануєтьсяпобудуватиолімпійську базу

У Святогірськуплануєтьсяпобудоваолімпійськоїбази — комплексу спортивнихспоруд для підготовкиспортсменів та проведеннязмагань.

Йогобудівництво буде розбито на три черги. Перша передбачаєзведенняадміністративноїбудівлі, готелю, медустанови та каскаду спортмайданчиків. Друга — стадіону з біговимидоріжками, футбольним полем і критимлегкоатлетичним манежем. На третьому, завершальному, етапіплануєтьсяпобудуватикритийплавальнийбасейн з довжиноюдзеркала води у 75 метрів. Усіоб’єкти та спорудивикористовуватимуться як для підготовкиспортсменів, так і для проведеннязмагань, у тому числі й міжнародних.

Передбачається, щоусіоб’єктибудутьдоступні для використаннямісцевимимешканцями. Крім того, там будутьвідкритівідділеннядитячо-юнацькихспортивнихшкіл.

Облдержадміністрацієюгромадібув представлений детальний план території. Тепер слово за місцевими депутатами – вони маютьвирішити, чивиділяти землю підцейоб’єкт. Якщоїхнєрішення буде позитивним, обласнавлада (департамент сім’ї, молоді та спорту як замовник) готова провести конкурс на кращий проект олімпійськоїбази. Фінансуватисябудівництво буде з обласного та державного бюджетів. Крім того, для зведенняокремихспорудплануєтьсязалучати й міжнародніінвестиції.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.