Увага! Оголошено обласний конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»!

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація оголошує обласний конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування». Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій Донецької області, що були реалізовані у період 2016-2017 років (діяльність щодо реалізації проекту, програми, комплексу заходів у визначений період, під час здійснення якої отримано позитивні практичні результати).

Учасники та призери Конкурсу отримають суспільне визначення впроваджених інновацій, а також можливість обмінятися з колегами досвідом їх реалізації, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання. Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування та покращенню якості послуг, що надаються мешканцям громад.

Безпосередня організація та проведення Конкурсу здійснюється департаментом інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної державної адміністрації з урахуванням методології Ради Європи та за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

На Конкурс приймаються практики за наступними трьома тематиками:

Підвищення економічної самодостатності громади

Покращення якості надання послуг населенню

Залучення донорських коштів

Конкурс проводиться в п’яти номінаціях:

І     –  районні ради;

ІІ   –  міські ради;

ІІІ  –  сільські ради;

ІV  –  селищні ради;

V   –  сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад.

Критеріями відбору кращих практик є:

ініціативність – роль учасника в ініціюванні практики, реалізація рішень громадських слухань, залучення до її реалізації громадських об’єднань, суб’єктів підприємницької діяльності, зовнішніх інвестицій;

інноваційність – новизна методів і шляхів вирішення учасником існуючої проблеми, обґрунтування такого вибору, досягнення економії витрат;

ефективність – ступінь досягнення учасником поставлених цілей; продуктивність методів і шляхів вирішення проблеми; досягнення кращих результатів з меншими витратами; окупність витрат; міра задоволеності потреб громадян;

впливовість/наслідки – вплив вирішення проблеми на учасників практики, місцеву інфраструктуру, громаду, район, регіон;

сталість результатів – економічна обґрунтованість у довготерміновій перспективі, можливість удосконалення і доцільність використання застосованих методів та засобів в іншому контексті або місці; корисність для розвитку громади/соціального капіталу, застосування на перспективу.

Кожен орган місцевого самоврядування може подати декілька заявок (оформлених окремо), але не більше трьох практик за кожною із трьох тематик конкурсу.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word і надіслати ії разом із трьома фотознімками з фіксуванням результатів впровадження Практики до 15 вересня 2018 року електронною поштою на адресу: ref.met@ukr.met.

До заявки додається лист органу місцевого самоврядування за підписом його керівника, що є підтвердженням достовірності та точності викладеної у заявці інформації. Супровідний лист (з підписом) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою (одним електронним листом).

З більш детальною інформацією про Конкурс можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Донецької обласної державної адміністрації за посиланням: http://dn.gov.ua/rozporyadzhennya-golovy-oda-vid-14-06-2018-811-5-18-pro-oblasnyj-konkurs-krashhi-praktyky-mistsevogo-samovryaduvannya/ .

Кінцева дата підведення результатів Конкурсу та відзначення призерів – 15 грудня 2018 року.

Підсумки Конкурсу будуть висвітлені на офіційному сайті облдержадміністрації та в місцевих засобах масової інформації.

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за телефоном: (095)185-71-76, (099)722-40-42.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.