З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів та привернення особливої уваги суспільства до проблем осіб з інвалідністю, надання всебічної допомоги у пошуку роботи, підвищення мотивації щодо професійного навчання Костянтинівським міським центром зайнятості 27 листопада 2020 року  відбулась групова консультація  в форматі онлайн-спілкування на платформі ZOOM. У заході взяли участь представники БО Червоного Хреста, Костянтинівсько – Дружківського ПФУ в Донецькій області, БО «Право на захист» та безробітні.

Фахівчиня відділу активної підтримки безробітних Ольга Куплевацька, розповідаючи про роботу з особами, які потребують особливої уваги, акцентувала увагу на тому, що для сприяння їхнього працевлаштування центром зайнятості здійснюється комплексна система заходів, спрямована на підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю на ринку праці. Також поінформувала учасників заходу про можливість працевлаштування на додаткові робочі місця з наданням права на компенсацію єдиного соціального внеску, розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян старших 45 років, право осіб на професійне навчання.

Представник Пенсійного фонду докладно роз’яснила про реформування пенсійної системи в частині призначення пенсій інвалідам. Поінформувала учасників заходу про створення нового сервісу «Електронна трудова книжка» на вебпорталі електронних послуг, який надає змогу громадянам переглядати детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. Зазначивши, що у разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.Представник Благодійного фонду «Право на захист» надав інформацію щодо відновлення виплати пенсій, підтвердження страхового стажу, реєстрації та отримання адресної допомоги і соціальних виплат. Відповіли на всі питання безробітних та надали вичерпну юридичну допомогу.

Такі заходи позитивно впливають на життя людей, адже вони об’єднують зусилля тих організацій, які можуть допомогти особам з особливими потребами і лише спільною плідною працею можна подолати проблеми інвалідів

 

 

 

 

 

Контактна інформація:

85110, Донецька обл., м. Костянтинівка, пл.Перемоги 8

Тел. (06272) 2-12-90

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.