Заходи до Дня Збройних Сил України

З нагоди Дня Збройних сил України в закладах загальної середньої освіти Костянтинівського району проведено низку тематичних заходів: виховні години «Збройні Сили України на сучасному етапі», військово-спортивні змагання, конкурс вітальних листівок, вікторина «Нумо, хлопці!», перегляд відеофільмів, виставка літератури, що присвячена подвигам захисників України, класні свята «Вітаємо майбутніх захисників України» тощо.
6 грудня 2018 року у Софіївському навчально-виховному комплексі було проведено ряд заходів приурочених Дню Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.
Педагогом-організатором було проведено захід для учнів 5-11 класів «Козацькому роду – нема переводу». Шкільним бібліотекарем оформлена книжкова виставка «Твоє покликання – захищати Вітчизну». Вчитель фізичної культури організував спортивні змагання між учнями 10 та 11 класів, на яких вони продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку. Для учнів початкових класів було проведено захід «Маленький герой», де всі бажаючі могли відчути себе справжніми воїнами.
Всі учасники проведених заходів зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій України та українського народу.
Історико-патріотичний клуб «Хранителі пам’яті» РЦДЮТ при Олександро — Шультинському ЗДО запустив онлайн фотомоб для учнівської молоді району!
Завданням фотомобу було намалюватий власну листівку до Дня Збройних сил України та завантажити на сторінку в соціальній мережі Facebooke з хеш-тегом #листівка6грудня або #фотомобхранителі. Фотомоб діяв з 3 грудня по 06 грудня включно.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.