Заходи з нагоди вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні.

Герої не вмирають!

Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом їх життя. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

В закладах освіти та культури Костянтинівського району відбулись тематичні заходи з нагоди вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні.

В початковій ланці Кіндратівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів класними керівниками 1-го класу Колесник К.М. та 2-го класу Мардашовою І.І. був підготовлений і проведений виховний захід, присвячений відзначенню  Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «Боротьба заради майбутнього».

Метою проведеного заходу було виховування глибоких патріотичних почуттів, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формували активну громадянську позицію здобувачів освіти щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, для учнів Торського навчально – виховного комплексу були проведені години пам’яті: «Небесна сотня — герої не вмирають» (5-6 клас), «Вони помирали, щоб жила Україна» (7-11 клас), «Герої не вмирають» (1-4 клас), під час яких учні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання, переглянули ряд відео файлів «Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Євромайдан. Хроніки подій», «Небесна Сотня», «Зима, що нас змінила. Небесна сотня».

Світлою молитвою за Україну завершилися години пам’яті, присвячені пам’яті героїв Небесної сотні: «Герої не вмирають! Слава Україні! Слава Нації! Україна – понад усе!».

В закладах культури району проведено інформаційний захід «Герої не вмирають…Просто йдуть», присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, виховна година «Україна. На варті Гідності і Свободи», година пам’яті «Зима, що нас змінила». Організовані тематичні полички та фотовиставки.

В архівному відділі Костянтинівської райдержадміністрації розміщена фотодокументальна виставка «Промені гідності».

В експозиції представлені  фотографії Героїв Небесної Сотні, які загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ  нескореним.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.