Засідання колегії

Засідання колегії Костянтинівської райдержадміністрації провів голова райдержадміністрації Олексій Рослов.

Під час засідання було розглянуто питання про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, про стан роботи виконкому Миколайпільської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

З першого питання начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Світлана Сівова доповіла, що з метою якісної та своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років на засіданні колегії райдержадміністрації 20.05.2020 року були розглянуті підсумки роботи вищезазначених об’єктів у попередньому опалювальному періоді та намічені заходи з покращення їх роботи.

На сьогодні всі котельні, що забезпечують теплопостачання в районі, готові до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Житловий фонд комунальної власності до проведення осінньо-зимового періоду підготовлено.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з початку року призначено 1627 субсидій на житлово-комунальні послуги та 269 на тверде паливо.

Підприємства водопостачання займаються підготовкою водопровідних мереж до роботи в осінньо-зимовий період.

ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» проведені заходи з ямкового ремонту доріг, встановлення знаків дорожнього руху, нанесення дорожньої розмітки тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.