Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17 квітня засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провела голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко.
Під час засідання було розглянуто питання щодо вжиття заходів із забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території Іванопільської сільської ради.
На засіданні було зазначено, що на цей час ситуація у с.Іванопаілля стабілізувалась. Звернень немає. Захворівших з тяжким та середнім ступенем важкості не було. Нікого не госпіталізовано.
Було вирішено провести дезінфекцію розподільних мереж питного водопостачання сіл Іванопілля та Плещіївка.
Участь у засіданні взяли: директор Часівоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» Анатолій Корчевський, начальник ДПРЗ -16 ГУ ДСНС України у Донецькій області, підполковник служби цивільного захисту Сергій Нечволод, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Костянтинівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Ліхтенштейн, начальник Костянтинівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області Олександр Ільченко, завідувач Костянтинівської районної філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Світлана Величко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.