Засідання районної тимчасової комісії та міжвідомчої робочої групи

Голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов провів засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час засідання було розглянуто питання про підсумки виконання протокольного рішення засідання районної тимчасової комісії № 10 від 26.12.2019,  стан заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

Голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов провів засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати в Костянтинівському районі, де було розглянуто питання про страхувальників, які нараховували заробітну плату менше мінімальної у листопаді 2019 року.

Участь у засіданні взяли представники Костянтинівсько-Дружківського управління Головного управління ДПС у Донецькій області, Костянтинівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Донецькій області, Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.